Düğün Fotoğraf Çekimi

Düğün fotoğraflarınızı profesyonel bir gözden çekilmesi fikrini benimsemişsiniz, evet doğru yoldasınız…. Hayatınızın en unutulmaz anı olan düğün gününüzde hayal kırıklığı yaratacak düğün fotoğrafları yerine profesyonel düğün fotoğraflarınız olsun istemezmisiniz?

Devamı

Düğün Hikayesi Çekimi

Düğün Hikayesi sabah erkenden gelin ve damadın hazırlıklarını, heyecanlarını, hüzünlerini yıllarca saklayabileceği görsel bir anıya dönüştürüyoruz. Düğün hikayesi çekimleri tüm günün, akşam düğün mekanındaki ilk dansa kadar belgesel niteliğinde fotoğraflanmasıdır.

Devamı

Düğün Filmi

Düğün sabahı kalktınız; kuaför, makyaj, gelinlik, damatlık, hazırlık, koşuşturmaca, organizasyon, mekan, davetliler, düğün, eğlence… derken, ertesi gün hiç bir şey hatırlamıyorsunuz.

Devamı

Düğün Klibi

Düğün Klibi sabahın ilk ışıklarıyla birlikte kuaförde başlayan ve akşam düğün saatine kadar yada gece sonuna kadar devam eden profesyonel video düğün klibi çekimi çalışmasıdır. Düğün Klibi çalışmasında çifler belirledikleri şarkıya ara ara farklı sahnelerde eşlik etmektedirler.

Devamı

Nişan Fotoğraf Çekimi

Nişan fotoğrafçısı; çekiminizi hiç bir sınır gözetmeksizin farklı mekanlarda size özel konsept ile standart dışı karelerle buluşturuyoruz. Nişan fotoğrafları nızda farklı kareler ve doğal fotoğraflar düşlüyorsanız doğru yerdesiniz. Nişan fotoğrafçısı hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Devamı

Video Davetiye

Siz hala klişeleşmiş sözlerle başlayan, standart kalıp davetiyelerden sıkılmadınızmı? Düğününüzden, iki buçuk ay öncesinde sizin yada bizim yazdığımız senaryo ile 5 dk ile 13 dk arasındaki filmi, sizin yada bizim belirlediğimiz mekanlarda çekiyoruz ve çekilen videoya en uygun montajı yapıyoruz ve size DVD olarak teslim ediyoruz.

Devamı

Düğün Öncesi Röportaj

Organizasyon tarihinizden 2-3 ay önce çekimlerine başladığımız ve düğün tarihinize kadar prodüksiyon aşaması tamamlanan profesyonelce kurgulanmış bir aşk hikayesi hatırası ve düğünde misafirlerinize izlettirebileceğiniz profesyonel düğün öncesi röportaj çalışması.

Devamı

Video Kamera Çekimi

Etkinlik, tanıtım, konser, kurumsal tanıtım filmi, düğün ve benzeri organizasyonlarınız için full HD kamera sistemlerimiz ve profesyonel kadromuz ile video kamera çekimlerinizde hep yanınızdayız.

Devamı

Moda, Cast Fotoğraf Çekimi

Ürün, katalog, reklam, cast, model, dış mekan çekimi ve benzeri çekimleriniz için profesyonel kadromuz ile hep yanınızdayız. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizlere ulaşabilir yada ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamı

Düğün Organizasyonu

Gazebo Süslemesi, Nikah Masası Süslemesi, Nikah Kürsüsü Süslemesi, Davet Masası Süslemesi, Sandalye Süslemesi, Gelin Yolu Süslemesi, Gelin El Çiçeği ve Damat Yaka Çiçeği Süslemesi, Giriş Kapıları Çiçek ve Kumaş Süslemeleri, Salon Süslemesi, Anı Kürsüsü Süslemesi, Kokteyl Masası Süslemesi, Nikah Şekeri Süslemesi, Bar Masaları Süslemesi...

Devamı

Katalog Çekimleri

Ürün, katalog, reklam, cast, model, dış mekan çekimi ve benzeri çekimleriniz için profesyonel kadromuz ile hep yanınızdayız. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizlere ulaşabilir yada ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamı

Jimmy Jib Kamera Çekimi

Profesyonel Triangle marka Jimmy Jib ile düğün, konser, miting, tanıtım filmi, seminer gibi organizasyonlarınızda kiralama ve jimmy jib operatör hizmetleri alanında profesyonel kadromuz ile hep yanınızdayız. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizlere ulaşabilir yada ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamı

Sahne & Işık Tasarımı

Etkinlik, tanıtım, düğün, konser ve benzeri organizasyonlarınız için sahne ışık sistemlerimiz ve profesyonel kadromuz ile hep yanınızdayız. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizlere ulaşabilir yada ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamı

reji(montaj) masası

Etkinlik, tanıtım, düğün ve benzeri organizasyonlarınız için reji (montaj, edit) masası sistemlerimiz ve profesyonel kadromuz ile hep yanınızdayız. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizlere ulaşabilir yada ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamı

Havadan Video Çekimi

Etkinlik, tanıtım, düğün, kısa film, tanıtım filmi, belgesel, konser ve benzeri organizasyonlarınız için full HD kamera sistemlerimizle havadan video çekimi ve fotoğraf çekimi ile hep yanınızdayız. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizlere ulaşabilir yada ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamı
düğün fotoğrafçısı istanbul facebookinstagramtwitte youtubevimeo whatsapp

Etiketler

Kategoriler

Sizi Arayalım!

.