Düğün Fotoğraflarınıza Fazladan 7 Renk Katın

Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı İstanbul

Düğün fotoğrafları en çok değer verilen fotoğraflardır. Bu fotoğraflar sadece sizin için değil aileniz ve sevdikleriniz için de çok değerlidir. Sizin mutluluğunuzu görmek ve o güzel günleri yad etmek için fotoğraflar en iyi seçenektir. Mutluluğunuzu ortaya çıkaracak ve fotoğraflarınıza renk katacak bir ekiple çalışmak istiyorsanız sizi 7 Renk Ajans ile tanıştırmak isteriz. Düğününüz yaklaşıyorsa ve düğün fotoğraflarınızı çekmesi için bir fotoğrafçı arıyorsanız mutlaka deneyimli ve işini seven biriyle çalışmanızı öneriyoruz. İşini bilen bir fotoğrafçı en sade fotoğrafları bile bir karnavala dönüştürebilir.

Düğün Fotoğrafçısı 7 Renk Ajans Hakkında

7 Renk Ajans, düğün fotoğrafçılığı mesleğini aşka dönüştürmüş bir ekip tarafından 2003 yılında kurulmuş. Teknolojiyi ve yenilikleri sürekli takip eden bu ekibin tek amacı işlerini doğru yapmak ve düğün gününden geriye size anı olarak kalacak tek şey olan fotoğraf ve videolarınızda en iyi sonucu ortaya çıkarmak. Aradan yıllar geçse de düğününüz sanki daha dünmüş gibi aklınızda kalsın istiyorsanız bu ekiple çalışmalısınız. Fotoğraf çekimi sabahın erken saatlerinde siz, düğün hazırlıklarınızı yaparken başlıyor. Bu anda yaşanan bütün telaş, heyecan ve hüzün gibi duygular da bütün doğallığıyla fotoğraflara yansıyor. Fotoğraf çekimi ilk dansa kadar eğer talep ederseniz de gece bitimine kadar devam ediyor. Fotoğraflarınız photoshop ile düzenlendikten sonra tarafınıza teslim ediliyor.

istanbul düğün

Trash The Dress Çekimi

Trash the dress çekimi, klasik düğün fotoğrafları yerine farklı fotoğraflar isteyenlerin tercihi olabilir. Bu çekimler genellikle düğünden sonra yapılıyor çünkü fotoğraf çekiminde gelinlik ve damatlık kirleniyor ve zarar görebiliyor. Bu çekimler için mekan ve zaman sınırı yok. Siz sadece konseptinizi belirliyorsunuz geri kalan her şeyi fotoğrafçınıza bırakıyorsunuz.

Save The Date Fotoğrafları

Save the date Save the date çekimi düğün gününüzden önceki haftalarda yapılan tamamen konsept ve birden fazla mekanda gerçekleşen fotoğraf çekimi türüdür. Save the date ile düğün’ünüzden önce rahat ve..

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

Kumsal Düğün Fotoğrafları

Kumsal Düğün Fotoğrafları… Standart bir çalışma istemiyor ve arka planda da Deniz, Kum, Güneş olsun istiyorsanız o halde kumsal düğün fotoğraf çekimi tam size göre. Düğün paketinizi seçerken bu kriteride...

"Bu özel günümüzde yanımızda sabırla olduğunuz için teşekkürler."

~ Başak Toy Sezgin

BİZİ TAKİP EDİN

düğün fotoğrafçısı istanbul facebookinstagramtwitte youtubevimeo whatsapp

Etiketler

Kategoriler

Sizi Arayalım!

.